تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
آموزش زناشویی
#ناباروری #ناتوانی #جنسی #از #عوارض #مصرف #داروهای #تبلیغی #ماهوارهای

نایب رئیس شورای عالی نظام پزشکی گفت: عوارض مصرف دارو‌ها و تجهیزات تبلیغی ماهواره‌ای درحدی است که گاهی فرد را در باروری و توانایی جنسی دچار آسیب جدی می‌کند.

محمدرضا نوروزی در گفت‌و‌گو با ایلنا با بیان این مطلب گفت: تبلیغات ماهواره‌ای بیشتر بر دو محور زیبایی که بیشتر برای خانم‌ها و مسائل جنسی که بیشتر برای آقایان کاربرد دارد، استوار است.

وی خاطرنشان کرد: وجود چنین تبلیغاتی به عدم آگاهی جوانان و اطلاعات آن‌ها راجع به مسائل جنسی بر می‌گردد که مقصر آن هم تا حدی پزشکان و رسانه‌ها هستند که در این زمینه اطلاع رسانی کافی نمی‌کنند.

نوروزی با بیان اینکه دارو‌ها و تجهیزاتی که در حوزه مسائل جنسی در ماهواره تبلیغ می‌شود غیر استاندارد است،افزود: استفاده از داروهای جنسی ناشی از سوءتفاهم ذهن پسران جوان و عدم اطلاعات علمی آن‌ها از وضعیت طبیعی جسمانی خود است که آن‌ها را وادار می‌کند برمبنای اطلاعات غلط سراغ وسایل و تجهیزاتی بروند که دارای استاندارد پزشکی و ثابت شده علمی نیست.

عضو هیات مدیره انجمن ارولوژی ایران افزود: معدود مواردی در مسائل جنسی است که استفاده از دارو و وسیله ضرورت پیدا می‌کند که آن هم باید توسط پزشک معالج تجویز شود.

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

شاید این مطالب را نیز بپسندید  مطالبی درباره قرص ضد بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =