بهترین پوزیشین های جنسی برای آلت تناسلی کج

به گزارش سایت همسران کج شدن آلت تناسلی به بالا و پایین و یا طرف راست و چپ که در حالت نعوظ و سفت شدن آلت ایجاد می شود، انحناء آلت تناسلی اطلاق می شود.
انحنای آلت تناسلی مادرزادی ، که به آن “آکوردی” نیز گفته می شود، بیماری است که در بدو تولد پسر وجود دارد. والدین ممکن است در اوایل زندگی کودک خود در هنگام پوشک کردن متوجه انحنا شوند. بعضی از پسران تا پس از بلوغ متوجه مشکل نمی شوند. انحنا معمولاً فقط با نعوظ قابل مشاهده است.

انحنای مادرزادی (انحنای آلت تناسلی مرد از بدو تولد) بسیار نادر است. کمتر از حدود 1٪ از مردان بدون بیماری Peyronie انحنای آلت را تجربه می کنند.

در کجی مادرزادی، کجی به هنگام تولد دیده می شود. بعضی کجی ها بهنگام تولد قابل توجه بوده، بطوری که در همان دوره اولیه زندگی عمل و اصلاح می شود. سایر کجی ها ممکن است بعد از دوران بلوغ خود را نشان دهند و فرد متوجه آن شود. بطور معمول کجی آلت به هنگام نعوظ ، مشخص می شود.

علت کجی آلت نامشخص است ولی عقیده بر اینست که رشد حفره های آلت یکسان نبوده و باعث کجی می شود.

بسته به شریک جنسی، آلت های دارای انحنا می توانند برای برخی پوزیشن های رابطه جنسی مفید باشند. در رابطه جنسی زن و مرد، زنان برای رسیدن به ارگاسم، نیاز به تحریک مستقیم نقطه جی دارند که گاهی اوقات آلت های دارای انحنا نسبت به انواع راست، این تحریک را بهتر ارائه می دهند. آلت تناسلی مردانه به گونه ای طراحی شده است که در کانالی روان و نسبتا نرم به آسانی رفت و آمد کند. آلت تناسلی مردانه در ورود به واژن و در نتیجه آن، رسیدن به اوج لذت جنسی و انزال، بسیار کارآمد است.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  انواع کاندوم زنانه و مردانه

با این حال، از دیدگاه زن، مالش ایجاد شده با اینکه لذت بخش است اما بر روی حساس ترین نقطه جنسی واژن تمرکز ندارد. این ناحیه کلیتوریس نام داشته و از دیواره قدامی یا جلویی واژن تا انتهای لگن امتداد یافته است. آلت هایی که اندکی به سمت بالا انحنا دارند، علاوه بر آنکه می توانند به راحتی به واژن وارد یا از آن خارج شوند، در برخی پوزیشن ها نوک آلت را بر روی نقطه حساس دیواره قدامی واژن، قرار می دهند.

بهترین پوزیشن های جنسی برای آلت های انحنا دار

پیشنهاد های زیر سلیقه ای بوده و تنها برای رابطه جنسی زن و مرد کاربرد دارند. بهترین پوزیشن ها برای رابطه جنسی، مواردی هستند که بهترین احساس را در هر دو فرد به وجود می آورند.

آلت های دارای انحنا به سمت بالا

پوزیشن دختر گاو چران (cowgirl): این پوزیشن امکان بهره بردن از انحنای آلت را برای زن فراهم می کند.

پوزیشن میشنری (missionary): در این پوزیشن زن در پایین و مرد در بالا رو در روی هم قرار می گیرند. انحنای رو به بالای آلت، برای تحریک نقطه جی و فشار بر دیواره قدامی واژن، فوق العاده است.

آلت های دارای انحنا به سمت پایین

پوزیشن دختر گاو چران وارونه (reverse cowgirl): در این پوزیشن کنترل سرعت، میزان دخول و فشار بر انحنا، بر عهده زن است.

پوزیشن داگی استایل (doggy style): امکان دخول عمیق تر را فراهم کرده و برای جبران کوتاهی ناشی از انحنا مفید است.

آلت های دارای انحنا به یک سمت

شاید این مطالب را نیز بپسندید  علل ابتلا دختران مجرد وباکره به زگیل تناسلی

پوزیشن حرف T: در این حالت زن بر روی کمر دراز کشیده، پا ها را از هم فاصله داده و مرد با زاویه ای عمود، نهایت دخول را انجام می دهد. در این حالت بدن زن و مرد شکل حرف T انگلیسی را تشکیل می دهند.

درمان انحراف آلت جنسی

بهترین، مؤثرترین و کم عارضه ترین عمل جراحی اصلاح انحناء آلت تناسلی روش Plication می باشد. به علت حساسیت ناحیه آلت تناسلی باید از هر گوه دستکاری اضافی جهت جلوگیری از عوارض آن و اثر روی صفت شدن آلت تناسلی باید اجتناب کرد. در روش Plication یا پلیکاسیون بدون دستکاری بیتشر در محل فقط محل انحناء آلت تناسلی را با نخ ترمیم می کنیم.

برای اصلاح انحناء ابتدا باید شما از آلت خود عکس از چهارطرف آلت از بالا، پایین، راست و چپ که اغلب با موبایل گرفته می شود به دکتر معالج خود نشان می دهید و بسته به شدت انحناء دکتر معالجتان تصمیم می گیرد جهت درمان شما به صورت سرپایی به بیمارستان مراجعه و پس از آزمایشات کامل با بی حسی نخاعی و با برش روی محل ختنه گاه قبلی پوست را کنار زده و با تزریق آب به داخل آلت نعوظ مصنوعی ایجاد می شود که دقیقاً محل انحناء را مشخص کرده و نقطه مقابل آن را با نخ نایلون بخیه زده و پس از کنترل کامل آن را گره می زنیم . این عمل با درصد موفقیت بسیار بالا و عدم برگشت و حداقل عارضه را دارا می باشد و به صورت سرپایی قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =