Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
آموزش زناشویی
#بی #تفاوتی #شوهر #نسبت #به #زن

بی میلی شوهر به همسرش

دوستی از تهران سوال کردند که یک سال است که ازدواج کردم. متوجه شدم که شوهرم در مسایل جنسی سرد مزاجه ومن فوق العاده دختر گرمی هستم. به طورمثال روند منظمی بین ما وجود نداره. رابطه جنسی بین ما بعضی وقتها به خاطررفتارمن (یعنی وقتی حس میکند من تمایل دارم) هرروز یا دو روز یکباره ولی بعضی وقتها چهار پنج روز یکبار یا حتی هفته ای یکبار اتفاق میفته. الان بیشترین ناراحتی من اینجاست که حدود 12 روزه دکترزنان به دلیل عفونتی که گرفتم ازم خواسته تا داروهام تموم نشده نزدیکی نداشته باشیم وایشان دراین 12 روز نسبت به من واین قضیه بی تفاوته وتا الان کوچکترین درخواستی ازمن نداشته . این برام عجیبه و مرا نگران کرده. دراین مدت زندگی به این نتیجه رسیدم که من باهیچ لباس وهیچ نوع آرایشی نمیتونم ایشان را تحریک کنم البته تا مرز تحریک پیش می روند ولی خیلی وقت ها به حد ارضا نمیرسه. درحدهمان تحریک باقی می مونه. خیلی ناراحتم آقای دکتر واین موضوع در شرایطیه که ما فوق العاده همدیگر و دوست داریم.
تا اونجایی که ازارتباط زناشویی دوستان وآشنایان شنیدم فکر می کنم ایشان غیرطبیعیه.

پاسخ:

یکی از بزرگترین اشتباه ها در مسائل جنسی مقایسه است. در مورد سکس، هیچ فرمول و قاعده فراگیری وجود نداره. هر زن و شوهری باید به فرمول خودشون برسن. پس اینکه فکر کنین دوستان و آشنایان اون طوری هستند و ما نیستیم، پس ما غیر طبیعی هستیم، کلا نتیجه گیری نادرستیه. مشخصا در مورد تعداد نزدیکی در هفته هم هیچ استانداردی وجود نداره. یک زوج ممکنه هفته ای 5 بار رابطه زناشویی داشته باشن و برای اونها طبیعی باشه، یک زوج دیگه ممکنه یک بار و اون هم طبیعی باشه.
2- معنی این جمله رو نفهمیدم: «باهیچ لباس وهیچ نوع آرایشی نمیتونم ایشان را تحریک کنم البته تا مرزتحریک پیش میروند ولی خیلی وقتها به حد ارضا نمیرسد ودرحدهمان تحریک باقی میماند.» این مساله رو باید در جلسه مشاوره حضوری بررسی کرد. شاید تصور شما از فرایندهای فیزیولوژیک دستگاه تناسلی مردانه اشتباه باشه.
3- اگر یک زوج بدون مقایسه خودشون با دیگران، در مورد میزان تمایل و ارتباط جنسی شون با هم تفاهم نداشته باشن، راه کارهایی وجود داره که به اونها کمک کنه. اینها رو هم باید در جلسه مشاوره حضوری بیان کرد. من در مشهد هستم در تهران می تونین با همکاران خوب من در کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد تماس بگیرین: 88985918 کد تهران 

شاید این مطالب را نیز بپسندید  داشتن رابطه جنسی بهتر با مصرف 10 ماده غذایی اثر بخش

موفق باشین

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 1 =