Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

شایع ترین خواسته مردان در رابطه جنسی از زنان
بسیاری از ما خواسته هایی از شریک جنسی خویش داریم که به انگیزه های مختلفی مثل خجالت و رودربایسی آن ها را بازگو نمی کنیم و یا آنقدر بد و زننده این مطالبات را مطرح می سازیم که مایه سرخوردگی طرف مقابلمان می شود.آقایان نیز مشابه بانو ها تقاضاهای جنسی کثرت را از همسرشان دارند که به دلیل اینکه انتقاد پذیری بانو ها بسیار ناچیز است آن ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی وارد رابطه جنسی می شوند .
مردان از همسران خود چه خواسته جنسی دارند؟
درصد بسیار کمی از بانو ها انتقاد پذیرند و مطرح کردن دشواری ها جنسی با آن ها راحت است اما برخی سایر سریعا در مقابل انتقاد از رابطه جنسی و تقاضا های جنسی عکس العمل نشان می دهند.آیا راهی هستی دارد که مردان بدون آنکه احساسات شریک جنسی شان را جریحه دار کنند ، بتوانند به راحتی از او انتقاد کنند و خواسته هایشان را مطرح سازند؟ برای رسیدن به پذیرش این سوال با ما همراه شوید.

مردان در رابطه جنسی چه می خواهند؟
برطرف نمودن بوی بد واژن احد از سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی
برخی از مردان از بوی بد واژن شریک جنسیشان گلایه دارند اما بهتر است هیچگاه این شکایت را مطرح نسازید و برای حل این مشکل با او به گرمابه بروید و تن یکدیگر را بشویید و بعد به او بگویید این بوی تمیزی بدن او لذت شما را چند مساوی می کند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  درباره رابطه جنسی پس از زایمان بیش تر بدانید

نارضایتی از بعضی رفتارهای جنسی نسوان از دشواری ها شایع مردان در رابطه
اگر از برخی از رفتارهای جنسی شریکتان ناراضی هستید ، این دانستن را مستقیما به او نگویید و در حین رابطه جنسی از او بخواهید انگار کند جای شماست و اکنون که می توانید او را به سمتی که دلتان می خواهد هدایت کنید و کارهای جنسی را که از آن لذت می برید را برای او بازگو کنید.

آغازگر نبودن در رابطه جنسی احد از خواسته های مردان در رابطه جنسی
بسیاری از مردان برادر دارند برخی مواقع همسرشان در آغاز رابطه جنسی پیش قدم شوند و آغازگر رابطه باشند ولی نمی دانند این خواسته را چگونه مطرح کنند . شما می توانید این تقاضا را این چنین مطرح کنید و به همسرتان بگویید :من برادر دارم گاهی داخل آغاز کننده رابطه باشی و مرا تحریک کنی و از اینکه همیشه من آغازگرم ناراحت هستم . توجه داشته باشید هرگاه همسرتان این کار را آغاز کرد ، از او استقبال کنید و بازتاب احسان پرتو دهید.
نکته :

برخی از رفتارهای اشتباه زنان در رابطه جنسی از این تفکر نشات می گیرد که آن ها تردید می کنند کل ذکور مانند یکدیگرند و از یک چیز لذت می برند پس لازم نیست برای گفتن خواسته های جنسی تان خشونت به شغل ببرید ، شما می توانید در حین رابطه جنسی با ملایمت و غیر سر راست خواسته های خود را مطرح سازید تا شریک جنسیتان آن ها را بیاموزد. خوشنودی دوطرف از رابطه جنسی بسیار مهم است پس با در میان گذاشتن عاقلانه نیازهای جنسیتان به بهتر شدن رابطه خویش کمک کنید.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  اختلال جنسی حیوان خواهی یا زوفیلیا چگونه است ؟ :: .

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =