Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

زن و شوهر پیش از رابطه جنسی باید گفتگوهای تحریک آمیز جنسی داشته باشند. تبادل نظر های تحریک آمیز و شهوت انگیز قبل از رابطه جنسی برای زن و شوهر لذت بخش و عاملی برای تحریک ذهنی و آمادگی آنها می باشد. زن و شوهر باید خواسته ها و سوالات جنسی خویش را مطرح کنند از قبیل اینکه از چه کارهایی لذت می برند و دوست دارند همسرشان هنگام نزدیکی به کدام سرنوشت از بدنشان توجه اکثریت داشته باشد. البته از این جملات قبل از رابطه جنسی می توانند استفاده کنند تا لذت در رابطه جنسی خود را دو چندان کنند: «دوست دارم»، «بزرگترین شانس زندگی من، آشنایی و زناشویی با توست»، «در این دنیا هیچکسی برای من همانند داخل نیست»، «تو خیلی خیلی برای من عزیزی» و …

بدانید که او خویش به ‌خود نمی‌داند که چطور باید به شما لذت بدهد
این ایام کمتر مردی هست که راه و رسم عشق‌بازی با همسرش را بلد نباشد اما همش هم اینطور نیست. سخت اینجاست که کارهایی که قبلاً برایتان لذت دسته بودند ممکن است الان دیگر کارایی نداشته باشند. علت آن می‌تواند بچه‌دار شدن یا بالاتر رفتن سنتان باشد. اگر خودتان به او نگویید که چه می‌خواهید ، او از کجا باید بفهمد؟

پیشنوازی و معاشقه پیش از رابطه جنسی

معاشقه را می تاب کلیدی زرین برای بازکردن یک در کبیر دانست. بی گمان زن ها از وحیه لطیف تری نسبت به مردان برخوردار هستند و همچنین مردان نیز حرص و ولع اکثریت را برای آغاز رابطه نسبت به زن ها دارند. یک معاشقه مناسب و طولانی می تواند هر دو یه آنها را برای یک رابطه کامل آماده کند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  عوامل موثر بر سلامت اسپرم‌

هر چه زن و شوهر پیش از تقرب بیشتر وقت صرف معاشقه کنند، رابطه جنسی شان لذت تقسیم تر خواهند بود. به کارگیری لمس کردن و نوازش کردن مایه می شود در رابطه جنسی آسان تر عمل کنند. تمام بدن زنان را در معاشقه و پیشنوازی مورد توجه قرار دهید، مطمئن باشید اگر همسرتان از لحاظ جنسی برانگیخته شود خود اقداماتی اتمام می دهد و شما را برای رابطه جنسی دعوت می کند، البته زن و شوهر باید به همدیگر کمک کنند اگر از رفتاری لذت می برند همان هنگام به همسرشان بگویند و از او بخواهند پیوستگی دهد یا به شدت آن بیفزاید چکیده اثناء رابطه زناشویی بی تحرک و ساکت نباشند.

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =