Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

تختخواب و خستگی…

زن میانسالی به من گفت که در روز ازدواج به همسرش گفت: که قول نمی دهم که بتوانم نشاط و شادمانی تو را فراهم کنم اما قول می دهم که تو را خسته نکنم.

مرد هر چیز جز خستگی را می تواند تحمل کند. وقتی با گروهی از مردانی که نسبت به زنانشان وفادار نبودند صحبت می کردم دلیل اصلی این بی وفای را خستگی می دانستند. هشتاد درصد آنها گفتند که از خانه خسته شده اند و به دنبال یک تجربه تازه و نو بودند.

هر مردی نیاز دارد در خانه اش کمی هیجان و نوآوری ببیند. وقتی شما شبهای متوالی لباس یکسانی می پوشید او را خسته می کنید. لباسی که ماههای متوالی می پوشد تاثیر خود را از دست می دهد.

حال که همسرتان از لباس خواب هر روز شما خسته شده است. چرا هر چند روز یک بار لباسهای عجیب و رنگارنگی که اتفاقا ارزانتر هم هستند استفاده نمی کنید. خیلی از مردان با دیدن زنشان که با لباسهای رنگارنگ و نازک به استقبال آنها آمده اند شادمان و سرحال می شوند. و چه بسا در یک نگاه خستگی از تنشان زدوده می شود.

شوهران ،هیجان، لباس نو، و رنگارنگ را خیلی دوست دارند.این، چند سود جنبی نیز دارد.

اولا: وقتی شوهرتان شما را در لباس نو و جذاب می بیند می فهمد که به نیازهای او توجه دارید و به او اهمیت می دهید.

ثانیا: خودش این آمادگی را پیدا می کند که برای شما و نیازهای شما اهمیت قائل شود و به آنها توجه کند.زنی که لباسهای تازه و رنگارنگ می پوشد شوهرش را نیز برای توجه به خود آماده می کند وقتی که مرد چشمش به زن می افتد مرد از احساس درونی همسرش نیز آگاه خواهد شد.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  پاسخ به سوالات زناشویی و جنسی

ثالثا: وقتی که برای او لباس می پوشید خودتان نیز شاد و سرحال می شوید و احساس نشاط می کنید. وقتی که مانند یک کودک رفتار کنید راحت تر خواهید توانست سدهایی را که برای ارتباط جنسی پیش رو دارید از پیش رو بردارید.

عاقبت این که اگر او بداند که ممکن است شما شبی از شبها تعجب او را با پوششی زیبا و مهیج بر انگیزند بدون اطلاع شما دوست یا فردی غریبه را به خانه نخواهد آورد.

بعضی از زن ها به اصل ( لباس پوشیدن برای همسرانشان) اصلا توجه ندارند و ادعا می کنند:( من و شوهرم بچه که نیستیم ما بزرگ شده ایم.)

اما یکی از همان زنان مدتی قبل به من تلفن زد و در حالی که می گریست گفت:( شوهرم به تازگی تقاضای طلاق کرده است. شوهرم می گوید: من مثل مادرش رفتار می کنم. من همیشه به بچه ها می رسم ولی خود را برای او آماده نمی کنم.

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =