Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

دلیل گریه و اشک ریختن برخی خانم ها بعد از رابطه جنسی

شاید غیر قابل تصور باشد اما خیلی از زنان بعد از اولین روابط جنسی خود گریه می کنند، و این مورد در میان خانم های جوان تر بیشتر دیده می شود. طبق یکی از تحقیقاتی که در این باره انجام شد، در نتیجه محققان دیدند که ۴۶ درصد از خانم ها در اوایل داشتن رابطه جنسی گریه کرده اند. یکی از درمان گران جنسی دلیل این مساله را هورمونی می داند، وی بیان می کند که: در زنان رابطه جنسی و ارگاسم هورمون اوکسی توسین را ترشح می‌کند که وابستگی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

دلیل گریه و اشک ریختن برخی خانم ها بعد از رابطه جنسی

دلیل گریه زنان بعد از رابطه جنسی

ولی با افزایش روابط جنسی رابطه میان این هورمون و وابستگی فرد کم می شود. امکان دارد که بعد از یک جروبحث انجام رابطه جنسی بسیار عالی به نظر برسد ولی بعد از آن احساس می‌کنید چندان به آن فرد وابسته نیستید یا هنوز عصبانی هستید. و اگر شما هم با این مساله رو به رو هستید سعی کنید با مراجعه به کلینیک یک درمان گر جنسی این مورد را با او در میان بگذارید.

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

شاید این مطالب را نیز بپسندید   پاسخ به بعضی از سوال های جنسی زنان :: .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =