تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
آموزش زناشویی
جنسی زناشویی/آموزش جنسی,آمیزش,اموزش زناشویی,جنسی,دخول,رابطه جنسی,رابطه زناشویی,زناشویی,مقاربت#مرده #خواهی #افراد #یا #نکروفیلیا #نشانه #ها #علل #درمان

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

مرده خواهی یا نکروفیلیا,مرده خواهی یا نکروفیلیا چیست,علل مرده خواهی

مرده خواهی یا نکروفیلیا چیست

 

همه چیزدرباره نکروفیلیا

به گزارش سایت طبتاج  آیا تا به حال نام نکروفیلیا یا مرده خواهی را شنیده اید؟ رابطه ی جنسی با جسد میتواند از عجیب ترین چیزهایی باشد که به ذهن هر کسی خطور می کند. چگونه امکان دارد یک شخص دست به برقراری رابطه با یک جسد بزند؟ مرده خواهی میتواند دلایل پیچیده و مختلفی داشته باشد و در عین حال امکان دارد دلیل اصلی آن معلوم نباشد.

مرده خواهی یا نکروفیلیا چیست؟

مُرده خواهی، مرده بازی، مرده بارگی یا نکروفیلیا( به انگلیسی:Necrophilia)، نام نوعی عمل غیر متعارفِ جنسی است که در آن، ارضای میل جنسی، از طریق تماس جنسی با جسد مردگان، حاصل می شود. گفتنی است این عمل سابقه ای طولانی در طول تاریخ دارد و ریشه آن به هزاران سال پیش از میلاد مسیح برمیگردد.

 

مرده خواهی، به دو طریق، انجام می شود:

– قتل افراد زنده و تماس جنسی بعد از مرگ، که به آن، مرده بازی سادیستی است.

 

– مرده بازی واقعی یا مطلق:در این نوع از مرده بازی، منحرفان، اجساد مردگان را از گورستان ها یا سالن های تشریحی یا محلی که جسد در آن، به ودیعت، سپرده شده، ربوده و با آن، عمل جنسی انجام می دهند. از یک مرده شوی ایتالیایی نام می برند که با بیش از ۱۰۰ جسد زن نزدیکی کرده بود. این مجرمین اغلب بیمار روانی هستند و دارای شخصیت های نامتعادل می باشند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  آیافقط بایک بار نزدیکی پرده بکارت ممکن است از بین برود؟

 

مرده خواهی یا نکروفیلیا,مرده خواهی یا نکروفیلیا چیست,علل مرده خواهی

علل مرده خواهی

 

علل مرده خواهی یا نکروفیلیا

اعتماد به نفس پائین

برخی از افراد به دلیل اعتماد به نفس پایین خود می ترسند که در طول رابطه جنسی پس زده شده و طرد شود. در نتیجه برای جلوگیری از این اتفاق اقدام به برقراری رابطه جنسی با اجساد می کنند که امکان پس زدن وجود نداشته باشد.

 

مشکلات زمان بچگی از دلایل مرده خواهی

بعضی متخصصان متعقدند که تمایل به اجساد ریشه در دوران کودکی دارد. مثلا فردی که از جنازه ترس شدیدی دارد، به صورت ناخودآگاه این روش را برای سرکوب ترس خود انتخاب می کند. همچنین تحقیقات نشان داده که افراد مبتلا به نکروفیلیا سابقه مشکلات خانوادگی، خشونت، تحقیر و طرد شدن از سوی والدین را در دوره کودکی خود داشته اند.

 

ناتوانی در ارضای نیاز جنسی

برخی از افراد نیز به دلیل نداشتن امکانات برای برقراری رابطه جنسی سالم، اقدام به رابطه با اجساد می کنند. به عنوان مثال فرد هیچ راهی برای رابطه جنسی ندارد و به علت شغل خاص، تنها امکان رابطه با مرده برایش مهیا است. از طرف دیگر، این مساله که فرد در برقراری رابطه سالم ناتوان است نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

میل و اشتیاق درونی

برخی افراد به دلیل میل و اشتیاق درونی خود به برقراری رابطه جنسی با اجساد اقدام می کنند. برخی مواقع این اشتیاق به قدری زیاد است که فرد به دنبال شغل هایی می رود که امکان دسترسی به اجساد را داشته باشد و یا همانطور که گفته شد برای ارضای نیاز خود دست به قتل و سایر اعمال خلافکارانه دیگر می زند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  آموزش ماساژ پا قبل از رابطه جنسی

 

مرده خواهی یا نکروفیلیا,مرده خواهی یا نکروفیلیا چیست,علل مرده خواهی

انواع مرده خواهی یا نکروفیلیا

 

انواع مرده خواهی یا نکروفیلیا

اشخاص مبتلا به نکروفیلیا، تمایل خود به اجساد را به گونه های مختلفی نشان می دهند. انواع نکروفیلیا به شرح زیر است.

 

خیال پردازی کردن 

در این نوع نکروفیلیا، شدت اختلال ضعیف است و شخص تنها با خیال رابطه با یک جنازه، به اوج لذت جنسی رسیده و ارضا می شود. همینطور امکان دارد شخص در طول یک رابطه جنسی عادی، فرد مقابل خویش را مانند یک جنازه تصور کند.

 

نکروفیلیا با خودارضایی

در این رابطه شخص با جنازه رابطه جنسی ندارد ولی به تحریک جنازه پرداخته و در عین حال خودارضایی هم می کند. در نتیجه فرد بدون رابطه جنسی با جسد، ارضا می شود.

 

لمسی

برخی از این اشخاص با لمس و بازی کردن با مرده خود ارضایی انجام میدهند .

 

بت واره

شخص با خود جنازه رابطه جنسی ندارد ولی بخشی از آن مانند انگشت، آلت تناسلی و لباس زیر را جدا می کند و در رابطه جنسی با استفاده از آنها به ارضا می رسد.

 

مرده خواهی فرصت طلبانه

افرادی هستند که علاقه مند به رابطه جنسی با مرده نیستند و تنها در فرصت پیش آمده دست به این کار می زنند.

 

نکروفیلیا مداوم

برای این اشخاص رابطه جنسی با جنازه یک ترجیح جنسی بوده و سبک زندگی شخص است. در واقع شخص هیچ علاقه ای به انسان زنده ندارد و بطور مداوم با اجساد رابطه برقرار می کند.

 

نکروفیلیا همراه با قتل

مرده خواهی همراه با قتل:نوع به خصوصی از این افراد هستند که فردی را به قتل می رسانند و با آن رابطه جنسی برقرار می کنند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  منجلابی وحشتناک به نام پورنوگرافی :: .

 

نکروفیلیا منحصر به فرد 

در این نوع مرده خواهی، شخص هیچ تمایلی به رابطه جنسی دیگری به جز رابطه با جنازه ندارد. شخص تنها از طریق رابطه با اجساد به اوج لذت جنسی می رسد.

 

نکروفیلیا رومانتیک

بعضی از مرده خواهان هم تمایلی به رابطه جنسی با اجساد دیگر ندارند و تنها با شریک جنسی و همسر مرده ی خویش رابطه جنسی برقرار می کنند و بگونه ای غیر منطقی و بیمار گونه به عشق خود پایبند هستند.

 

درمان مرده خواهی یا نکروفیلیا

برای درمان نکروفیلیا هیچ شیوه قطعی وجود ندارد و همه چیز بستگی به وضعیت بیمار و دلیل ابتلای وی دارد. بعضی مواقع روانکاوی مؤثر واقع شده و شخص درمان می شود. ولی چیزی که بسیار مهم است خواست و اراده فرد برای درمان و تعهد وی به پیگیری جلسات مشاوره است. مشاوره جنسی میتواند در این زمینه به فرد کمک زیادی کند.

 

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =