Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

شاید بهتر باشد اگر شما تا فردای شب عروسی صبر کنید.در این صورت شما استراحت کرده و آماده هستید تا با آرامش بدن همدیگر را بررّسی کنید.

برای اینکه درد و ناراحتی اولین آمیزش را کاهش دهید و آن را لذت بخش تر کنید هر دوی شما زمانی را برای کشف کردن بدن هم و تحریک کردن هم قبل از دخول نیاز دارید.به این ترتیب در باره اندام های جنسی هم بیشتر آگاه میشوید و میفهمید که چه کار هایی برای زوجه شما لذت بخش خواهد بود.

بسّیاری از زنان (و والدین آنها) نگران درد و ناراحتی زن در اولین آمیزش مهبلی هستند.

در حالی که همه دچار این تجربه نشده اند.افراد مرحله های متفاوتی رو از نظر تحمل درد دارند.اگر زنی دچار این ناراحتی شد،او و شوهرش باید بدانند که او یه اندازه کافی تحریک نشده است و یه اندازه کافی جهاز جنسی او تحریک و مرطوب نشده است.

اگر بعد از این تدبیر شما هنوز هم احساس درد یا ناراحتی دارید،همسرتان را مطلع کنید تا او کارش را متوقف کند و آن را به زمان مناسبتر و با آرامش بیشتر مکول کنید.

یکی از دلایلی که باعث این درد فیزیکی میشود این است که شما و همسرتان هر دو شروع کردید به یاد گیری اینکه چگونه بدنه هرکدام از شما ها با بدن دیگری تناسب دارد !!!.

نمونه های زیر میتواند به شما درباره اولین آمیزش کمک کند:

۱-.یک جعبه از وسایل لذت آفرین جنسی تهیه کنید که شامل وسایل زیر باشد:

روغنی که ماده اصلی آن آب است،

کاندوم(اگر از وسایل ضد بارداری استفاده نمیکنید و نمیخواهید که فعلا باردار شوید)،کتابهایی مثل لذت سکس ( که به شما ایده هایی در باره تنوع حرکت جنسی میدهد) و دیگر ساخته ها برای ص.ک.س مانند کرم ماساژ یا روغن، لباس خواب زنانه، یک فیلم یا کتاب شهوت انگیز،یک ویبراتور.

۲-کار ها رو به آرامی انجام دهید

۳-در لمس کردن ها، بوسه ها، نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن همدیگر دقت کنید ، به شیوه ای این کارها را انجام دهید که باعث تحریک همدیگر قبل از دخول بشوید.

۴-با همدیگر درباره اینکه چه چیزی حس خوب و لذت بخشی را در شما بر می انگیزد و درباره اینکه چطور می خواهید توسط همسرتان لمس شوید صحبت کنید.

۵-مقداری از روغن را قبل از دخول روی آلت تناسلی زن، بروی دهانه واژن، روی آلت تناسلی مرد یا روی کاندوم بمالید.به قدر کافی از این روغن استفاده کنید تا ناراحتی ها را راحت تر کند و لذت را بیشتر.

۶-حالات و حرکات مختلف جنسی را آزمایش کنید.

۷-به یاد داشته بشید که اگر یک آن حس شهوانی از بین رفت حتما باز میگردد. اگر در انتهای کار کمتر شگفت زده شوید غیر عادی نیست.

بعضی وقتها هر دو نفر یا یکی از آنها به ارگاسم نمیرسد.یا بعضی اوقات انزال مرد به درازا نمیکشد و کوتاه است،یا شاید ارگاسم شما بیاید و برود. یا حتی جهاز جنسی زن بیشتر از معمول مرطوب شود و ترشحات داشته یاشد.

۸-از این اوقات لذت ببرید،حرفتان را واضح بگویید،دقت کنید که چگونه لذت میبرید.

یادگیری و تمرین بهترین راه برای این هستند که شما دو نفر از این رابطه عاشقانه و این تجربیات جدید لذت ببرید.حتی زمانی که اتفاقی دور از انتظار رخ میدهد،اولین آمیزش زن و شوهر میتواند برای بسیاری از زوج ها مثبت،معنی دار،هیجان انگیز،لذت بخش و وفادارانه باشد

سرشت و خصلت آدمی مدت طولانی دارد.شما به اندازه مدت زندگی مشترکتان وقت دارید تا یاد بگیرید. !

یکی از رسومی که در ایران همچنان رایج است مربوط به شب ازدواج و حجله عروس میباشد.

این رسم بدلیل تمدن کهن ایران و همینطور مسائل ناموسی به فرهنگ ما وارد شده تا حدی که نمی توان تاریخ ورود آن را حدس زد.

در قرون وسطی که دیگه شورش را در آورده بودند و مرد و زن باید در حضور خویشاوندان علنی رابطه برقرار می کردند!!!..

در اون جو زنها دچار یک سرخوردگی اجتماعی شدید شده و مردها هم به عنوان کسی که هنوز بچه است معروف میشدند!

در گذشته نزدیکتر باز اوضاع بهتر شد ولی فکر میکنین چقدر؟

وقتی دوشیزه دوطریش اسپانیایی را برای لویی سیزدهم عقد کردند تا صبح چهل نفر از مستخدمین دور اتاق رژه میرفتند و منتظر بودند ببینند کار به کجا میکشد!..

هر ۱۰ دقیقه یکبار هم یکی در اتاق رو باز میکرد و میپرسید : دوشیزه خانم عروس شدند؟؟..

زهر مار……لویی سیزده بعد از آن دیگر هرمرتبه که با زنش در اتاقی بود منتظر بود که کسی داخل شود!!!

در حال حاضر در ایران هم این رسوم حاکم است ولی دیگر نه با این شدت..هزاران حرف و حدیث گفته میشود که دلیل آن هم اینست که هر خانواده رسوم خاص خود را دارد..

یک گروه زن و مرد را همان شب اول در اتاقی میچپانند و میگویند : د یالا..!!!

گروهی دیگر خاله ای ، عمه ای ،کسی را اجیر میکنند تا پشت در سرک بکشد و صدای جیغ بشنود!!…

ولی در حال حاضر و در خانواده های متمدن تر که تعداد آنها هم خوشبختانه کم نیست عروس و داماد را به حال خود رها میکنند و به آنها فرصتت میدهند تا بعد از اتمام ، دستمال معروف سفید آغشته به خون بکارت را به بزرگان فامیل نشان دهند..!!!..

ولی تمام اینها بستگی به عرف اجتماعی و خانوادگی دارد وکاملاً متفاوت است. نکاتی را در این زمینه باید حتماً گوشزد کرد که آنها را بترتیب و کوتاه فهرست کرده ام ….

۱-زنان در این لحظات در وضعیت بدی قرار دارند…آنها را درک کنید.خیلی طبیعی است که شما رو پس بزنند و حاضر به همخوابی با شما نشوند

!این یک امر طبیعیست.

احساس بدبخت شدن بهتون دست نده..بذارید به آرامش برسه.اجبار نکنید.زور نگید.درک کنید.

شاید حتی این وضعیت ۱۰ روز طول بکشه هر مقدار که زمان لازم بود بپردازید.سعی کنید به هیچ عنوان همسرتان را وادار نکنید.او خودش از اینکه جلوی شما را میگیرد فوق العاده ناراحت است پس فشار روحی مضاعف وارد نکنید.

۲-آقایان عزیز…ماه عسل یکی از بهترین راههای فرار از این مخمصه است.اگر می توانید بلافاصله همان شب دست عروس را گرفته و سوار ماشین بشید و خود را به مکان امنی برسانید!!!

۳-مرد باشید نه نز!!   قرار نیست شیرجه بزنید!!

با آرامی مشغول شوید.واقعیت این است که زنان از این لحظه وحشت دارند.گوریل بازی در نیارین خواهشاً…سعی کنید همسرتان به آرامش رسیده باشد..معمولاً با کمی درد و خونریزی همراه است ولی گاهی یک یا هیچکدام از این ۲ فاکتور را هم ندارد!.اصلاً غیر طبیعی نیست..

دو دستی تو سرتون نزنید اگه خون ندیدید.زنان در چندین مرتبه ابتدایی و حتی تا مدتی ممکن است از جهاز جنسی خود ارضا نشوند.باید سعی کنید که این فقدان را حتماً با نواززش و صمیمیت جبران کنید.اصلاً نترسید چون اعصاب زن در آن لحظات کاملاً به هم ریخته میباشد.آنها به زمان نیاز دارند.

۴-بهتر است سری اول یک یا چند بار همسرتان را از طریق oral sex به اورگاسم برسانید و بعد شروع به defloration بکنید.

بهتر است یک بالشت کوچک زیر باسن وی قرار داده تا جهاز جنسی وی در حالت بهتری قرار گیرد.نکته آخر اینکه زمانی را که او مایل به انجام است انتخاب کنید و نترسید.

۵-آقایان گرامی..در شب یا روزهای نخستین ازدواج شما هزاران مشغله فکری دارید و باید بدانید که اولین رابطه شما کاملاً مهم و حیاتی می باشد.پس لازم نیست که حتماً گیر بدید که شب اول باید کار تموم بشه..فراموش نکنید اسمش رابطه جنسی میباشد ولی ۸۰% روحی است

۶-فشار وارد نکنید.مجراهای وی در ابتدا کارایی دارند ولی اصلاً آماده نیستند.سعی کنید فشار جسمی به وی وارد نیارین.

وزن خود را به او تحمیل نکنید.سعی کنید حتماً پاها را باز نگه دارید.از مایعات چرب کننده برای چرب کردن جهاز جنسی خود و همسرتون استفاده کنید.

یک مرتبه این کار را نکنید.ممکن است احساس ضعف به همسرتان دست بدهد ، اشکال از خونیست که از وی خارج میشود

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

شاید این مطالب را نیز بپسندید   عوامل موثر در ارگاسم زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =