Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

کلیتوریس عضوی از تن زنان است که در رابطه جنسی زنان تاثر بی اندازه ای دارد. حتما میپرسید کلیتوریس کجاست؟ بعد پیشنهاد میکنیم حتما این نوشتار را بخوانید.
کلیتوریس چیست؟
چوچوله یا کلیتوریس اندام جنسی ارتجاعی شکل در افزار تناسلی(فرج) زنان است. دارای اعصاب و رگ های فراوان می باشد.
محل آن در ساحل پیوندیدن لب های حقیر به هم، در رأس خروجی ادرار و مهبل، در دست موزه تناسلی بانو ها می باشد.(برجستگی که در بالای افزار تناسلی زن ها)

تحریک کلیتوریس زن و به ارگاسم رساندن همسرتان
یکی از نقاط بی اندازه دلنازک همسران که در به ارگاسم رسیدن خانم ها کارایی فراوان دارد، و باعث یک رابطه زناشویی کامیاب می شود، تحریک کلیتوریس می باشد.
این اندام در اکثر پوزیشن های رابطه جنسی توسط ابزار مرد مورد تحریک می شود، شوهر می تواند در حین معاشقه و بازی با همسر در اثناء رابطه جنسی با دست و یا دهان این عضو افزار تناسلی همسر را مورد تحریک قرار دهد و مزه راستین لذت جنسی را به همسر خویش بچشاند.

نکات مهم
در اثناء تحریک دهانی کلیتوریس رعایت نکاتی همانند بهداشت دهانی برای شوهر و رعایت بهداشت اندام جنسی برای زنان لازم است.
اگر خانمی گرایش فراوانی به این لذت جنسی دارد، ولی شوهر او از انجام آن پرهیز می کند، با رعایت بهداشت(تمیز کردن موهای زاید) و در ابتدای رابطه زناشویی و معاشقه که هنوز در نشان ترشحات واژن، دست موزه تناسلی زن خیس و لزج نشده است، از شوهر خویش بخواهد که برای او تحریک دهانی داشته باشد. و زمانی که ترشحات ابزار جنسی آغاز می شود خود بانو به شوهر خود اعلام کند که کافی است.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  اندازه نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است؟

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =