Written By زینب فنونی
دسته بندی ها:

تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

ممکن است زندگی ازدواج شما به دلیل بیش فعالی جنسی در حال رسیدن به ایستگاه طلاق باشد. شما مطمئن هستید، با مهار تمایل جنسی تان می توانید به زندگی مشترک تان یکدلی دهید.
غریزه جنسی یکتا از غرایز طبیعی و احتیاج خدادادی کل کسان است. به کارگیری غریزه جنسی برای تعادل بدن بایسته بوده و زیاد اهمیت دارد. ولی گاهی اوقات لازم است که تمایل و غریزه جنسی را تحت کنترل در آورده و آن را کاهش دهیم. مخصوصا زمانی که نیاز جنسی به شدت افزایش پیدا می کند. با ما به رخداد باشید الی با راهکارهای ساده برای تفریق و مهار رغبت جنسی آشنا شوید.
چه بخوریم الی میل جنسی تفریق یابد؟
حقیقت این است که هورمون های تستوسترون و استروژن هردو، نقش حیاتی در تن هر دو جنس مرد و زن  بازی می کنند. اما در هر دو حالت، عدم ترازمندی تستوسترون و استروژن می تواند مایه افزایش یا تفریق گرایش جنسی شود و شناخت اجناس مواد غذایی و نشان دهی آن ها  می توانند سطح این دو هورمون را افزایش یا کاهش دهند.

بسیاری از مواد غذایی هستند که مصرف آنها می تواند باعث تفریق و یا افزایش میل جنسی شود. شما می توانید با یک رژیم غذایی ترازمند و مناسب، از افزایش گرایش جنسی بازدارندگی کنید.

در اینجا  به  برخی از مواد غذایی که می توانند باعث تفریق و یا مهار میل جنسی شوند، اشاره می شود.

۱-مصرف غذاهای غیر فرآوری شده
پردازش بسیاری از مواد غذایی الی بدون شک زیادی  می تواند تمایل شما را نسبت به جنس مخالف افزایش دهد. بعضی از این غذاهای فراوری شده باعث افزایش انرژی  و کالری اغلب در بدن شده  و رغبت جنسی را افزایش می دهد.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  ۹اشتباهی که نباید در رابطه جنسی انجام داد

۲-عدم مصرف نوشابه های گازدار
نوشیدن زیاد نوشابه های گازدار ایده زیاد نامناسبی است. نوشابه های های گازدار علاوه بر عوارض گوناگون بر سلامت فرد، مایه تحریک میل جنسی می شود. شیرین کننده های مصنوعی، به طور مستقیم بر میزان سروتونین تاثیر می گذارند. سروتونین یک هورمون حیاتی در تربیت دریافتن رفاه یا شادی است.

محققان می گویند که سروتونین پایین، با تمایل جنسی پایین تر در مردان و زنان پیوستگی دارد.
۳- مصرف پاپ کورن
مواد کیمیایی مشابه اسید پرفلووروککتنیک که در پوشش پاپ کورن( ذرت) یافت می شود، می تواند باعث از بین رفتن تمایل جنسی و تفریق آن شود.

۴-میگو
طبق تحقیقات اتمام شده می نا گفت که، مصرف میگو می تواند در کنترل تمایل جنسی کارایی زیادی داشته باشد. میگو حاوی فسفر بوده و فسفر مونث ای برای تنظیم هورمون های جنسی به احصاییه می رود. شما می توانید میگو را در رژیم غذایی خویش قرار دیتا و مصرف کنید.

۵- مصرف سویا
سویا یک ماده غذایی مغذی و حائز خواص سلامتی فوقانی است. به گفته مرکز ایمنی مواد غذایی، سطح بالای سویا در بدن می تواند هورمون های جنسی را تفریق دهد و عملکرد تخمدان را در زنان تحت کنترل درآورد. فقط مصرف نیمه فنجان سویا در روز می تواند منجر به مهار تمایل جنسی در هر دو گروه زن و مرد شود. علاوه بر این سویا، نسبت به گوشت پروتئین تندرست تری بوده و ویژگان زیادی دارد.

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

شاید این مطالب را نیز بپسندید  چگونه رابطه جنسی پوست شما را از آکنه و چروک پاک سازی می کند؟ :: .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =