تهیه و تنظیم این مطلب در سایت همسران
.

 

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

۷ روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

اگر می خواهید آلت تناسلی سفت با بهترین نعوظ برای همسرتان داشته باشید تا یک رابطه لذت بخش و داغ را تجربه کنید ما به شما بهترین پیشنهادها را می دهیم. با نیک شو همراه باشید. بعضی از آقایان از نعوظ خود شکایت دارند. در این مطلب شما را با ۷ کاری که باعث تقویت نعوظ شما می شود آشنا می کنیم.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

داشتن آلت تناسلی سفت برای مردان و زنان در رابطه جنسی لذت بخش است

 

برخی اوقات مشکلات مربوط به نعوظ، واقعا تقصیر شما نیست. به گفته دکتر ریان برگلاند (Ryan Berglund) متخصص اورولوژی در کلینیک کلیولند، ژنتیک و مشکلات سلامتی خاص مثل دیابت و بیماری های قلبی، حفظ نعوظ را سخت تر و سخت تر می کند، چون این بیماری ها روی عروق و جریان خون تاثیر گذارند و برای داشتن یک نعوظ مناسب نیاز به جریان خون سریع به آلت تناسلی هست. به علاه، با این که اختلال نعوظ (ED) می تواند در هر سنی برای آقایان پیش بیابد ولی با افزایش سن، احتمال افزایش مشکلات مربوط به عملکرد جنسی بیشتر می شود.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

اگرچه، بسیاری از عواملی که روی سلامت آلت تناسلی و عملکردتان در اتاق خواب تاثیر گذار است، تحت کنترل شما هستند و حتی اگر به خاطر چیزهایی که نمیتوانید واقعا تغییر دهید مستعد ضعف نعوظ آلت تناسلی هستید هم، می توانید با تمرکز بر روی مسائلی که تغییرش دست خودتان است، شانس تان را بهبود ببخشید. اگر می خواهید امشب نعوظ بهتری داشته باشید، همین امروز این ۷ تغییر را در سبک زندگی تان ایجاد کنید.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با قهوه

نوشیدنی ای که صبح انتخاب می کنید، نقش مهمی در موفقیت شما در اتاق خواب خواهد داشت. تحقیقات مرکز علوم سلامت تگزاس در هوستون نشان داد، مردانی که روزانه ۲ تا ۳ فنجان قهوه حاوی کافئین استفاده می کنند نسبت به دیگران، مشکلات نعوظ کمتری را گزارش می کنند. نویسندگان مطالعه می گویند که کافئین خواصی مشابه ویاگرا دارد. این محرک به شریان های آلت تنناسلی شما برای منبسط شدن و افزایش جریان خون کمک می کند، این دو عامل برای داشتن یک نعوظ قوی لازم هستند.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با عرق ریختن

ورزش های کاردیو فقط برای قلب خوب نیستند، برای آلت تناسلی تان هم مفیدند. مردانی که به طور منظم ورزش های هوازی انجام می دهند، شریان های خونی سالم تری (که برای نعوظ بسیار اهمیت دارد) نسبت به مردانی که دارای اضافه وزن و بدون تحرک هستند، دارند. به نظر می رسد هر چه ورزش سنگین تری انجام دهید برای سلامت آلت تناسلی تان بهتر است.

 

بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجله پزشکی سلامت جنسی (Sexual Medicine)منتشر شد، مردانی که با شدت ۱۸ “MET” ورزش می کنند (معادل متابولیکی سوخت و ساز یا metabolic equivalent of task) که شامل مدت و شدت فعالیت می شود، در عرض یک هفته عملکرد نعوظ بهتری را نسبت به افراد بی تحرک گزارش دادند ( به عنوان مثال، دویدن به مدت یک ساعت با سرعت یک مایل، در ۱۰ دقیقه امتیاز ۹٫۸٫ MET دارد که انجام آن، دو بار در هفته امتیاز بالای ۱۸MET برایتان دارد).

شاید این مطالب را نیز بپسندید   ارضاء شدن همزمان زن ومرد :: طبتاج

 

به گفته نویسندگان مطالعه، ورزش باعث ایجاد ترکیبی در بدن به نام نیتریک اکسید (nitric oxid) می شود که باعث بهبود و ثبات عملکرد نعوظ تان می شود. به گفته دکتر ارین میکوس (Erin Michos) استادیار دانشکده پزشکی جان هاپکینز، دوچرخه سواران استقامتی که مدت زمانی طولانی را روی زین دوچرخه نشسته اند، ممکن است مشکلات اختلال نعوظ بیشتری داشته باشند. مقصر این مشکل لباس های تنگ و شکل زین دوچرخه است که ممکن است باعث ایجاد آسیب به ناحیه میان دو راه یا پرینیوم (perineum، فاصله بین مقعد و بیضه یا واژن ) می باشد.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با خوردن بری ها، پرتقال، سیب و گلابی

بر اساس مطالعه ای که در انگلیس روی ۲۵۰۰۰ مرد انجام شد، افرادی که بیش از ۳ بار در هفته بری، پرتقال، سیب و گلابی می خورند، در طی یک پیگیری ۱۰ ساله نسبت به دیگران، ۱۹ درصد کمتر دچار اختلال نعوظ شدند. به گفته نویسنده مطالعه، محققان متوجه شدند، ترکیباتی به نام فلاونوئید که در این خوراکی ها فراوان است می تواند با ایجاد انعطاف پذیری شریان ها، جریان خون را بهبود دهد.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با ترک سیگار ( حتی برای یک روز )

باید از همین الان جلوی خودتان را بگیرید. هر چیزی که برای قلب تان خوب است، برای آلت تناسلی تان هم خوب است. یعنی ترک سیگار هم استثنا نیست. در مطالعه ای که روی بیش از ۲۸۰۰ سیگاری انجام شد، محققان ایرانی متوجه شدند که ۲۵ درصد مردانی که سیگارشان را ترک کرده بودند، بعد از یک سال، بهبود نعوظشان را گزارش کردند. در مقایسه با آن ها هیچکدام از افرادی که به سیگار کشیدن ادامه داده بودند، گزارشی مبنی بر بهبود نعوظ ارائه نکردند و ۷ درصد از سیگاری ها اعلام کردند که در طول این یک سال مشکل نعوظ شان بیشتر شده است.

 

عنصر اصلی سیگار، نیکوتین، تنگ کننده عروق کرونر است (vasoconstrictor)، به این معنی که توانایی انبساط شریان های آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد و زمانی که جریان خون به آلت کم شود، نعوظ تان هم کاهش پیدا خواهد کرد. حتی یک روز سیگار نکشیدن می تواند نیکوتین را از سیستم شما پاک کند و اجازه می دهد رگ های خونی، انبساط بیشتری داشته باشند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  ترس ازلذت هم آغوشی زوجین

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با خالی کردن استرس

استرس، قاتل رابطه جنسی است. نه تنها به خاطر هورمون های استرس مثل کورتیزول که توانایی بدن تان برای نعوظ را مهار می کند، بلکه استرس، صمیمیت را نابودمی کند، بخش مهمی از داشتن یک رابطه جسی موفقیت آمیز. مطالعه ای در ژاپن نشان داد، مردان هر چه سطح کورتیزول بالاتری داشته باشند، عملکرد جنسی شان که شامل میزان اعتماد به نفس شان برای رسیدن به نعوظ است،کاهش پیدا می کند و اغلب میزان نعوظ شان برای دخول کافی نیست و توانایی حفظ نعوظ در طول رابطه جنسی را ندارند. تحقیقی که در دانشگاه Carnegie Mellon انجام شد، نشان داد که فقط ۲۵ دقیقه مراقبه در روز برای پایین آوردن سطح هورمون استرس کافیست.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با ترک مصرف نوشیدنی الکی قبل از خواب

نوشیدنی الکلی ممکن است باعث شود احساس یک ماشین جنسی را داشته باشید، ولی اعضای بدن تان عکس العمل متفاوتی به آن دارند. چون الکل در عملکرد عصبی که باعث ایجاد نعوظ می شود، اختلال ایجاد می کند. همچنین باعث افسردگی می شود، یعنی درست زمانی که حس می کنید آماده و سرحال هستید به احتمال زیاد خیلی زود خسته خواهید شد.

7 روش تقویت نعوظ آلت تناسلی مردان +آلت سفت برای رابطه جنسی

تقویت نعوظ با مسواک زدن

آنچه در دهان شما اتفاق می افتد می تواند زیر کمر شما را تحت تاثیر قرار دهد. مردانی که به بیماری های پیرادندانی (periodontal) یا بیماری های لثه که باعث ایجاد پلاک می شود، مبتلا هستند نسبت به مردانی که لثه های سالم تری دارند حدود دو برابر بیشتر دچار اختلال نعوظ می شوند. بهداشت ضعیف دهان و دندان با افزایش التهاب در بدن و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی مرتبط است.

 

به این دلیل که التهاب مزمن می تواند به سلول های ظریف داخل رگ های خونی شما آسیب برساند که سلامت شان برای عملکرد مناسب نعوظ حیاتی است. بررسی ای که روی ۵۶ مطالعه از گروه تحقیقاتی Cochrane انجام شد، نشان داد که بعد از ۳ ماه مسواک برقی، پلاک های دندانی را تا ۲۱ درصد و التهاب لثه را تا ۱۱ درصد بیشتر از مسواک دستی کاهش میدهند.

 

مطالب مرتبط:

 

مفصل درباره رابطه مقعدی از پشت با همسر +آموزش
خوراکی هایی که میل جنسی را زیاد میکنند 
علت گریه برخی خانم ها بعد از رابطه جنسی چیست؟
آیا می توان واقعا مانند فیلم های پورنوگرافی رابطه جنسی داشت؟ 
می توانیم قبل از رابطه جنسی با همسرمان فیلم پورنو ببینیم؟
نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان و بهتر شدن رابطه زناشویی
۲1 روش برای رسیدن خانمها به ارگاسم
آیا زنان با جوراب راحت تر به ارگاسم و ارضای جنسی می رسند؟ (ارگاسم چیست؟) 
رابطه زناشویی در دوران شیردهی و نکات مهم درباره آن
حاملگی با وجود پریود شدن ،آیا ممکن است؟ 
بیش از ۴۰ نکته درباره پرده بکارت دخترا کــه باید بدانید
اثراتروابط جنسی روی زیبایی صورت و اندام خانم ها

شاید این مطالب را نیز بپسندید  در رابطه جنسی با همسرتان از این کارهای غلط دوری کنید!

علت های تیره شدن و سیاه بودن لبه های واژن چه چیز هایی میتواند باشد؟ 
اسپری تاخیری را باید کجا زد؟ 
آیا پاره شدن پرده بکارت درد زیادی دارد؟ +عکس
دلیل سردرد بعد از رابطه جنسی چیست؟
آرایش بدن مخصوص رابطه با همسر چگونه است؟ 
بهترین پوزیشن برای بار اول زفاف چگونه است
پوزیشن های تصویری دخول در دوران بارداری +فیلم
اهمیت لمس کردن همدیگر در رابطه عاطفی و جنسی با همسر
آقایان این چیزها را درباره رابطه جنسی با زنان نمی دانند 
آموزش مفصل رابطه جنسی دهانی (فقط متاهل ها) 
آموزش کامل داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش با همسر 

بارداری چند روز بعد از رابطه جنسیانجام میشود؟
آموزش مسائل زناشویی (جنسی و رابطه عاطفی (۲)) 
به چه صورت واژن طبیعی و زیبا داشته باشیم؟(واژن لطیف و خوش رنگ و خوش بو) 
رابطه جنسی و ارضا شدن بعد از برداشتن رحم چگونه باید باشد 
بیماری اعتیاد جنسی چیست؟ ( هایپر سکشوال)
چگونه زنان عاشق مردان میشوند 
آموزش لازم برای مصرف قرص های ال دی+عوارض و فواید آن 
آیا با خود ارضایی کردن دختر ها پرده بکارت آنها آسیب می بیند؟ 
آموزش های همسرداری و روابط جنسی عاطفی (۳)
فایده های رابطه جنسی و راه‌هایی برای جذاب‌تر شدن رابطه زناشویی 

پرده بکارت حلقوی چگونه است+ عکس واژن حلقوی پاره شده 
۲۰ نکته مهم در شب اول ازدواج( زفاف) ویژه زوجین
دانستنی های مهم و مفید درباره اسپرم (مایع منی) مردان 
آیا پیشاب مرد در آمیزش با همسر می تواند زن را حامله کند؟
چگونه پستان های بزرگ و خوش فرم داشته باشیم؟ 
دلایل سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی چیست؟ و چگونه رفع میشود 
خانوم ها وقتی این مردان را ببینند تحریک و داغ می شوند
آموزش 25 پوزیشن رابطه جنسی دهانی (مخصوص زوجین) +۱۸ 
20 مدل پوزیشن ۶۹ رابطه جنسی (ویژه زوجین) +۱۸ 
معرفی انواع کاندومها (۲۰ نوع کاندوم وجود دارد که باید بشناسیم)

 

 

منبع: آموزشهای زناشویی

محتوای سایت آموزش مسایل جنسی و زناشویی همسران از سایت های مختلف که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند گرد آوری شده , اما داری محدودیت سنی زیر 18 سال می باشد و فقط در جهت رفع مشکلات زناشویی زوج ها نوشته شده است . در صورتی که زیر 18 سال دارید این سایت را ترک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =