چه کنیم تا زنان در رابطه جنسی سرد نشوند ؟

به گزارش سایت همسران این روش برای تحکیم ارتباط بین زن و شوهر و جلوگیری از سرد شدن زن بسیار کارساز است یعنی اینکه شما تلاش کنید گاها بدون اینکه ارتباط جنسی برقرار کنید به همسرتان محبت کنید مثلا او را ماساژ دهید، او را بغل کنید و یا به طریق مختلف او را نوازش کنید.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، سرد شدن زنان از رابطه جنسی یک مساله بسیار مهم است چرا که می تواند بر تمام ابعاد زندگی مشترک تاثیر بگذارد. سردی جنسی به دلایل متعددی همچون ترس از بارداری، افسردگی، اعتماد به نفس پایین و… اتفاق می افتد. بی میلی جنسی زوجین عواقب جبران ناپذیری را برای رابطه زناشویی به همراه دارد و نادیده گرفتن این موضوع منجر به سردی رابطه، طلاق عاطفی، روابط فرازناشویی، خیانت و… می شود. به همین دلیل آگاهی از دلایل سرد شدن زنان نسبت به رابطه جنسی بسیار کاربردی و الزامی است. گاهی با تغییرات کوچک می توان میل جنسی زنان را برگرداند، اما گاه باید برای درمان اقدامات جدی تری انجام داد. بهبود رابطه زناشویی، پایه های ازدواج محکم تر کرده و به آن زیبایی می بخشد.

درمان مشکلات مربوط به سرد شدن زن و بی میلی جنسی و عاطفی در او

۱- شناخت بیشتر زن

گاها مردان به دلیل عدم شناخت و اگاهی و طبق تصوری که خود از زن دارند با آنها رفتار می کنند. اما اگر بعنوان یک مرد می خواهید با سرد شدن زن خود در روابط عاطفی و جنسی روبرو نشوید؛ سعی کنید با دنیای زنان بیشتر آشنا شوید و برای این کار اولین راه و بهترین راه صحبت کردن با خود همسرتان است سعی کنید از او بپرسید که به چه چیزی علاقه دارد یا دوست دارد روابط جنسی اش چگونه باشد. قطعا او به بهترین ن

۲- درک کردن زنان

خیلی از مردان همسر خود را آن گونه که لازم است در شرایط متفاوت درک نمی کنند برای مثال زنان در طول دوره عادت ماهیانه به دلیل نوسانات هورمونی اغلب دچار تغییر خلق و خو می شوند و درد های جسمی جدیدی را تحمل میکنند و یک مرد درک کند که در این مواقع باید رفتار محتاطانه تری با همسرش داشته باشد و همچنین برای جلوگیری از سرد شدن زنش به نیازهای جنسی او توجه کند و بلافاصله پس ارضا شدن شهوت خود نباید نیازهای عاطفی همسرش را نادیده بگیرد و همواره با معاشقه کردن، دادن هدیه و گفتن کلمات محبت آمیز و سایر رفتار ها همسرش را درک کند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  آشنایی با دستگاه تناسلی بانوان

۳- ابراز محبت فیزیکی

این روش برای تحکیم ارتباط بین زن و شوهر و جلوگیری از سرد شدن زن بسیار کارساز است یعنی اینکه شما تلاش کنید گاها بدون اینکه ارتباط جنسی برقرار کنید به همسرتان محبت کنید مثلا او را ماساژ دهید، او را بغل کنید و یا به طریق مختلف او را نوازش کنید. این روش های فیزیکی قطعا هم شما را از نظر عاطفی به یک دیگر نزدیک تر می کند و هم رابطه جنسی شما را بهبود می بخشد.

۴- رسیدگی به بهداشت و وضع ظاهری

اگر شما نیز مردی هستید که بهداشت فردی را خیلی جدی نمی گیرید مثلا به بوی عرق بدن، بلند کردن ناخن، ژولیده و نامرتب بودن عادت کرده اید به احتمال زیاد باعث سرد شدن زن خود در زندگی می شوید چون اکثر زنان بر روی این مسائل حساس هستند و به سمت شخصی با وضع ظاهری نامرتب و با اندام ژولیده جذب نمی شوند بنابریان سعی کنید مرتب بودن، نظم و بهداشت را جزو اولویت های خود قرار دهید.

۵- مراعات زن در طول رابطه جنسی

بعضی از مردان عاداتی دارند که در طول رابطه جنسی و قبل یا بعد از آن بیشتر خودشان را در نظر می گیرند و شاید گاها این کار را به طور ناخودآگاه و بدون آنکه از اثرات آن مانند سردشدن زن مطلع باشند؛ انجام می دهند برای مثال بعضی از آنها بدون اینکه معاشقه و پیش نوازی مناسبی انجام دهند به سراغ دخول می روند و زن را آماده رابطه جنسی نمی کنند در حالی که این بخش قبل از رابطه ضروری است یا بعضی دیگر از مردان به اشتباه پس از رابطه زن خود را رها می کنند و می خوابند در حالی که باید همسرشان را همراهی کنند و به طور مثال از رابطه و لذت پس ازآن صحبت کنند و به او محبت کنند.

شاید این مطالب را نیز بپسندید  آیامیدانید مردان هم یائسه می شوند؟

به طور کلی باید با شناخت بیشتر قواعد و اصول رابطه جنسی و روحیات زنان سعی کنند علایق و خواسته های او را نیز در نظر بگیرند.

۶- سلطه گر نبودن

هر فردی دوست دارد در زندگی شخصی خودش آزاد باشد یعنی اینکه برای پوشیدن لباس، بیرون رفتن، مراوده با اطرافیان و ..تحت کنترل فرد دیگری نباشد و زنان نیز از این قاعده مستثنا نیستند. بنابراین شما می توانید به عنوان یک شوهر یا همسر خوب در کنار او باشید و با نظرات کاربردی خود به بهتر شدن او کمک کنید اما سعی نکنید که او را تحت فرمان و دیکتاتوری خود قرار دهید چون در این صورت شاهد سرد شدن زنتان خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =